SKI Půjčovna

Evidence a rezervace sportovních potřeb s online web modulem

Popis programu

Program SKI půjčovna pracující v prostředí Microsoft Windows XP a vyšším je samostatná aplikace určená pro evidenci a rezervaci sportovních potřeb. Umožňuje sestavení zákaznické smlouvy, rezervaci, zapůjčení a zpětné přijetí zboží.

Program se vyznačuje jednoduchostí, variabilitou a širokými možnostmi individuálního nastavení slev, penále a záloh pomocí množství parametrů. K dispozici jsou libovolně sestavitelné tiskové výstupy a obsáhlé statistiky.

Co program vyžaduje

Jedná se o 32 bitový program určený pro práci v prostředí Windows XP a vyšším, což určuje i minimální konfiguraci osobního počítače. Potřebný prostor na disku je dán především množstvím zpracovávaných dat, doporučená hodnota činí okolo 20MB.

Instalace programu

SKI půjčovna se instaluje spuštěním programu "SKISETUP.EXE". Objeví se průvodce, který zajistí zbytek instalace. Implicitně se programy ZKSoft instalují do stejnojmeného adresáře na disku C: a v nabídce START se vytvoří programová skupina rovněž s názvem ZKSoft. V ní se nachází zástupce programu pro spuštění půjčovny. Při jeho prvním spuštění je třeba založit novou datovou agendu.

Demoverze

Demoverzi programu je možné si stáhnout v sekci download. Jedná se o časově neomezenou verzi, která však umožňuje uložit pouze 20 smluv. K ukládání dat využívá MSSQL server. Pokud jej uživatel nemá nainstalovaný, může si z webu Microsoft stáhnout Express verzi SQL serveru . Kromě toho je možné si program objednat písemně na této adrese či E-mailem.

Jak program spustit

Program se spouští souborem "pujcovna.exe" z adresáře, ve kterém byl instalován (nejčastěji C:\ZKSoft), popřípadě zástupcem spouštěcího souboru na ploše či v nabídce START.